logo

Katalog

Nemáte svůj účet? Zaregistrujte se zde. Nebo jste zapomněli jste heslo?

Kliknutím zvětšíte

Alegorie

Čechura Michal

Kód položky:
Vyvolávací cena:
800 Kč
Aktuální cena:
800 Kč
Rok:
2012
Rozměry:
Popis:
akryl na dřevě, nerámováno

Autor:
Čechura Michal
1984 Plzeň
2000-2004 SUPŠ Zámeček s.r.o., 2004 FaVU Brno ateliér Martina Mainera. Vystavoval v Torontu, Mainzu, Plzni, Brně, Praze. Restauroval - Kostelec nad Černými lesy, Valeč. S kamarády založil výtvarnou skupinu PUNKWA. Kromě výtvarné tvorby se věnuje hudbě a poezii. Žije a pracuje v Plzni.

Dražba

Začátek:
25. listopadu 2014 20:07
Ukončení:
15. prosince 2014 20:07

Pro přihození musíte být přihlášen/a.

Historie příhozů

Zatím nikdo nepřihodil. Buďte první!

Copyright © 2009 - 2017 Nadace Veronica