logo

Způsob platby a vyzvednutí předmětu

Výzvu k platbě a k odběru předmětu obdrží dražitel po skončení aukce e-mailem, který vyplnil v registračním formuláři.

Platbu je možné provést osobně při osobním odběru, převodem na účet, při převzetí díla zaslaného na dobírku. 

1. Osobně při osobním odběru vydražených věcí v kanceláři Nadace Veronica v Brně. 

Dražitel může platbu díla provést při osobním převzetí díla na adrese Nadace Veronica, Panská 9, Brno 602 00. Prosíme o telefonickou domluvu předem, aby se předešlo zbytečným komplikacím, tel. číslo 731 979 005 (Petra Jadrná), případně nadace@veronica.cz.

2. Platba převodem na účet v rámci ČR.

Po ukončení aukce a obdržení výzvy k platbě provedete platební příkaz ve Vaší bance na nadační účet tímto způsobem - sečtěte cenu díla + 90 Kč (40 Kč balné + poštovné) a tuto celkovou částku uhraďte na účet 668668668/0600 u GE Money bank. Abychom Vaši platbu mohli identifikovat, uveďte do zprávy pro příjemce Vaše jméno či přezdívku pod kterou jste dražili.).  Po převedení na náš bankovní účet Vám bude zboží zasláno doporučeně nebo obchodním balíkem, případně jiným způsobem dle domluvy (PPL či jiné). Chcete-li zaslání urychlit, můžete poslat emailem doklad o převodu patřičné částky. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazově - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěno proti poškození, krádeži atd.

Platba musí být uskutečněna nejpozději do 2 dnů ode dne ukončení internetové aukce. Poslední termín odeslání Českou poštou a.s. je 19. 12. 2014. 

Způsob dopravy

V současné chvíli jsou zásilky přepravovány Českou poštou s.p. V případě přepravy objemnějšího nebo jinak na dopravu náročnějšího předmětu jsme schopni řešit případ od případu s jiným dopravcem. 

Copyright © 2009 - 2018 Nadace Veronica